Zemaj inspekton zbatimin e masave anti-covid në Prishtinë (VIDEO)

23:29, 30 Qershor 2020

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka dalë për të parë nga afër se si po zbatohen masat kundër koronavirusit.

Bashkë me Zemajn ishte edhe Inspektorati sanitar dhe Policia, njofton Klan Kosova

Kronikë e Merita Neziri.

[embedded content]

%d bloggers like this: