Morena Taraku godet përsëri: Shfaqet nga pishina pa bikini

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka  provokuar përsëri me disa foto derisa po shijon pushimet e saj nëpër brigjet e bukura të Turqisë.


Morena është shfaqur seksi në disa prej fotove të saj të fundit që ka bërë gjatë pushimeve të saj në brigjet e Turqisë.

Edhe pse asnjëra prej këtyre fotove nuk është bërë si “selfie” por Morenën e ka fotografuar ndokush e që këtë ajo nuk e tregon se kush.

Ndryshe, këngëtarja kishte realizuar një këngë gjatë pandemisë që ishte një këngë si përgjigje për ata që kishin publikuar një audioincizim të saj.

View this post on Instagram

🦄

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Jun 28, 2020 at 9:19am PDT

Tani nuk dihet se a do të realizojë ndonjë këngë të re Morena.

%d bloggers like this: