Ky është moti për nesër

19:13, 9 Prill 2020

Nesër do të mbajë mot me diell dhe me rritje të lehta të temperaturave në të dy vlerat ekstreme, transmeton Klan Kosova.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-22 gradë Celsius.  Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com