Kështu dukej Luana Vjollca para 5 viteve

Nëse e krahasojmë me sot, nuk është se ka ndryshuar shumë.


Luana Vjollca ka hedhur një fotografi në Instagram të cilën e ka bërë para 5 vjetëve, në kohën kur fama e saj filloi të rritej më të madhe,

Edhe në atëbotë, Luana ishte bionde dhe shumë seksi në pamjen e saj.

Sot, bukuroshja shqiptare llogaritet si një nga femrat më të suksesshme.

View this post on Instagram

5 years ago.. 🌴

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on May 22, 2020 at 3:15am PDT