Edicioni Special: Anulimi i Ligjit të Pagave dhe situata me Covid-19

22:22, 30 Qershor 2020

Në theks të edicionit të sontëm Special në Klan Kosova do të jetë anulimi i Ligjit të Pagave për Sektorin Publik si dhe situata me pandeminë Covid-19.

Cilat janë reagimet pas anulimit të këtij ligji do të mund ta mësoni sonte duke nisur nga ora 23:00.

Poashtu ekskluzivisht do të mund ta ndiqni inspektimin që ka bërë Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, rreth respektimin të masave anti koronavirusit.

Gjithcka nga ora 23:00!

Na ndiqni!

%d bloggers like this: