Arrestohet pasi pengoi zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës

11:13, 5 Prill 2020

Një i dyshuar është arrestuar dje në Gurrakoc të Istogut pasi që i njëjti ka penguar zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës.

Gjatë arrestimit, një zyrtar policor ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com